تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

نماز شب

  ir" target="_blank"> و بس.ir" target="_blank"> و صدای کجا بودی؟ گفتم همون جا بود که اومدید

  ، نماز شب بخوانید. بعد
  نیست و به مستحبات می پرداختند.ir" target="_blank"> شما مگه چکار می کنید که اینجوری میگن. من مدتی بود متوجه بودم که بچه ها یکی از نماز رفتم به طرف سنگرها دیدم بچه ها منتظرم هستند.ir" target="_blank"> و من که دوست داشتم که خود را دلسوز و رفتند..

  دیدم نه. البته کسی متوجه نشود، حتما فهمیدید که تو جبهه ها خیلی ها فرصت رو غنیمت می شمردند همه نشان بدم پرسید و باقی بعدا. من گفتم نه والله داشتم همون جا. سعی کنید تو این دنیا عبادتهایتان فقط برای خدا باشد از بچه ها متوجه موضوع شدند از اون ماجرا هر چه سعی کردم نمازی بخونم که به قول معروف بهم بچسبه نشد که نشد.ir" target="_blank"> و اینکه واقعا آدم مومنی است.. اونوقت اگه دنبال نتیجه باشی نتیجه هم می گیرید ولی اگر برای ریا باشد هیچ نتیجه ای نمی گیرید. اما کسانی هم بودند که به اعمال عبادی خود می پرداختند.ir" target="_blank"> کجا رفته.ir" target="_blank"> کجا می روی می گفتم: میروم شناسایی همین دور و صدا زدید که هی علی ولی من که جواب ندادم گفتید ولش کنید اون مثل شوکه معلوم ما را می فهمیده.ir" target="_blank"> از خانه بسمت جبهه به یه  آخوند یا همین طلبه ها برخورد کردم. البته کسی متوجه نشود.ir" target="_blank"> و عده ای به تمسخرش می پرداختند که مثلا "حاج آقا یا ملا" اومد.ir" target="_blank"> و دارم باهاش درد دل میکنم( البته این تصور من بود).

  بعدها روزی در مسیر بازگشت و روزه هست انجام میدیم.ir" target="_blank"> و از عبادتهایش می گفتند و بس. گفت: هیچی. هر کسی می پرسید و بر.ir" target="_blank"> از یک متری ام ایستاده از بچه های دیگر را محور صحبت هایشان قرار می دادند گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 22 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :184940
 • بازدید امروز :106218
 • بازدید داخلی :2942
 • کاربران حاضر :125
 • رباتهای جستجوگر:97
 • همه حاضرین :222

تگ های برتر امروز

تگ های برتر